start: end:
Sat 1/27/2018 9:00 - Sun 1/28/2018 9:00

(Renault LH24)

(Ostravice)

Fri 2/2/2018 18:00

(Monkey Business)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Wed 6/19/2018 - Sat 6/22/2018

(Sweetsen Fest 2018)

(Frýdek-Místek)

Sat 6/23/2018 16:00

(Lucie Bílá)

At the Swimming Hole restaurant (Kozlovice)

Sat 10/6/2018 8:00
Sun 10/7/2018 6:30
Tue 1/22/2019 18:00
Thu 11/1/2017 - Sun 2/3/2018

(Vánoční ozdoby)

Museum in Šumperk (Šumperk)

Tue 11/6/2017 - Sun 1/20/2018

(Duhové obrázky Ireny Šafránkové)

Museum in Šumperk (Šumperk)

Wed 11/7/2017 - Sat 6/1/2018

(Vyrobeno v Tatře, ale tatrovka to není!)

Sigmund Freud Museum and Memorial Hall in Příbor (Příbor)

Thu 11/22/2017 - Sun 1/27/2018
Fri 11/23/2017 - Sun 2/17/2018

(Výstava: Zzzzima)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Fri 11/23/2017 - Sun 2/24/2018

(Za zimních večerů v chalupách)

Museum Zábřeh (Zábřeh)

Thu 11/29/2017 - Sun 1/27/2018

(Kouzlo vánoc aneb vánoční čarování)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Sun 12/2/2017 - Sun 12/1/2018

(Vánoční stromeček našich babiček)

Rapotín Communication and Coordination Centre (Rapotín)

Tue 12/4/2017 - Wed 1/30/2018

(Křehká krása perliček)

Municipal museum (Javorník)

Thu 12/6/2017 - Sun 1/27/2018

(Malovaný porcelán)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Thu 12/13/2017 - Sun 2/3/2018

(Výstava: Betlémy (do 4.2.2018))

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Tue 12/18/2017 - Sun 1/27/2018

(Betlém)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Fri 1/4/2018 - Wed 1/30/2018

(Světem na kole)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 1/4/2018 - Wed 1/30/2018

(Kultura FM: PF 2018)

National House (Frýdek-Místek)

Sat 1/5/2018 - Sun 1/20/2018
Mon 1/7/2018 - Wed 2/27/2018

(Výstava Karla Kocůrka - Japonsko)

Rapotín Communication and Coordination Centre (Rapotín)

Tue 1/8/2018 - Fri 2/15/2018

(Výstava fotografií Eleny Valeriánové Svět vedle tebe)

Municipal - mining museum (Zlaté Hory)

Thu 1/10/2018 - Sat 6/1/2018

(Knihy z muzejních sbírek)

Sigmund Freud Museum and Memorial Hall in Příbor (Příbor)

Thu 1/10/2018 - Sun 2/24/2018

(Podoby času)

Regional museum in Kopřivnice - Museum of the Baliff's House (Kopřivnice)

Wed 1/16/2018 - Sun 2/24/2018

(Průvan v ateliéru)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Wed 1/16/2018 - Sun 1/20/2018

(Gulášové speciality)

Buly sport bar (Opava)

Sat 1/20/2018 14:00

(Čert nikdy nespí)

Four-leaf clover Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 1/20/2018 14:00

(Ferdinand)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sat 1/20/2018 14:30

(Karneval)

Sokol House (Vsetín)

Sat 1/20/2018 17:00

(Filmová horečka: promítání filmu)

Cafe Evropa (Frýdek-Místek)

Sat 1/20/2018 20:00

(Vypsaná fixa)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Sun 1/20/2018 - Sun 2/24/2018

(10 let Fotoklubu Vsetín)

Vsetín - museum and chateau (Vsetín)

Sun 1/20/2018

(World Snow Day)

(Trojanovice)

Sun 1/21/2018 14:00

(O Smolíčkovi)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 1/21/2018 15:00

(Čaj o páté)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Sun 1/21/2018 15:00 - 16:00

(Mrazík)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Mon 1/22/2018 16:00
Mon 1/22/2018 16:00

(Madam služebná)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 1/22/2018 18:00

(Obávaný)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 1/22/2018 - Sun 3/10/2018

(Mezi dvěma světy)

Bruntál - museum and chateau (Bruntál)

Tue 1/23/2018 8:00

(Aktivity: Šibřiny)

(Chvalčov)

Tue 1/23/2018 14:00 - 18:00

(Zimní obrázek do okna)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Tue 1/23/2018 18:00

(Nemilovaní)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 1/24/2018 9:00

(Zahradnictví: Nápadník)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 1/24/2018 16:00

(Pár strun)

Cafe Evropa (Frýdek-Místek)

Wed 1/24/2018 18:00

(Cizinec ve vlaku)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 1/24/2018 18:00

(Caveman)

Mír (Opava)

Wed 1/24/2018 18:30
Thu 1/25/2018 14:30
Thu 1/25/2018 16:00

(Milan Ohnisko)

(Vsetín)

Thu 1/25/2018 16:00

(Labyrint: Vražedná léčba)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 1/25/2018 17:00

(Apuseny - pastorále rumunského krasu)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 1/25/2018 17:30

(Povídání v Zeleném baru s Evou Češkovou)

National House (Frýdek-Místek)

Thu 1/25/2018 18:00

(Luboš Pospíšil & 5P)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Thu 1/25/2018 18:00 - 21:00
Thu 1/25/2018 18:00

(Všechny prachy světa)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 1/26/2018 8:30

(Bijásek: U vody)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 1/26/2018 18:00

(II. Ples pro Frýdek-Místek)

National House (Frýdek-Místek)

Fri 1/26/2018 19:00

(Všechny prachy světa)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Fri 1/26/2018 19:00

(Disco ples)

House of Culture (Chvalčov)

Fri 1/26/2018 19:00 - Sat 1/27/2018 1:00

(Zámecký ples)

Kravaře - chateau and museum (Kravaře)

Sat 1/27/2018 14:00

(Hurvínek a kouzelné muzeum)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 1/27/2018 16:30

(Labyrint: Vražedná léčba)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sat 1/20/2018 18:00
Sun 1/21/2018 18:00
Fri 1/26/2018 18:00
Sat 1/27/2018 18:00

(Zoufalé ženy dělají zoufalé věci)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 1/27/2018 18:00

(Baseballový ples)

Frýdek House of Culture (Frýdek-Místek)

Sat 1/27/2018 18:00

(Beskydský ples)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 1/27/2018 18:30

(15. Ples Austinu)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Sat 1/27/2018 19:00 - Sun 1/28/2018 1:00

(1. obecní ples)

Health complex (Velké Losiny)

Sun 1/27/2018 - Sun 6/16/2018

(Tattoo)

Vsetín - museum and chateau (Vsetín)

Sun 1/28/2018 14:00

(Kdo zachrání královnu?)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 1/28/2018 14:00

(Derniéra výstavy Než vypukne vánoční hodování)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Sun 1/28/2018 16:00

(Deskohraní)

Frýdek-Místek

Sun 1/28/2018 16:00

(Přání k mání)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 1/28/2018 18:00

(Tři billboardy kousek za Ebbingem)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 1/28/2018 18:00

(Inteligentní lidé)

Priessnitz (Jeseník)

Mon 1/29/2018 16:00

(Earth: Den na zázračné planetě)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 1/29/2018 18:00 - 20:00

(Jo, není to jednoduché)

Rapotín Communication and Coordination Centre (Rapotín)

Mon 1/29/2018 18:00

(Komorní koncert)

Priessnitz (Jeseník)

Mon 1/29/2018 18:00

(S láskou Vincent)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 1/30/2018 8:00
Tue 1/30/2018 16:00

(Můj život Cuketky)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 1/30/2018 16:30 - 18:00

(Beseda Karla Kocůrka - Japonsko)

Rapotín Communication and Coordination Centre (Rapotín)

Tue 1/30/2018 18:00

(Na konci světa)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 1/31/2018 9:00

(O Priessnitzův dortík)

Priessnitz (Jeseník)

Wed 1/31/2018 11:00

(Star Wars: Poslední z Jediů)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 1/20/2018 16:00
Sun 1/21/2018 16:00
Tue 1/23/2018 16:00
Fri 1/26/2018 16:00
Sat 1/27/2018 16:00
Wed 1/31/2018 14:00

(Coco)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 1/31/2018 16:00

(Ztracen v džungli)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 1/31/2018 18:30

(Kino naslepo vol. 3)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 1/31/2018 - Wed 2/27/2018

(Poslechovka)

National House (Frýdek-Místek)

Thu 1/31/2018 - Wed 2/27/2018

(Výstava: United colours 750 FM)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 2/1/2018 16:00

(Špindl)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/2/2018 9:00 - 14:00

(Výroba Hromnických svíček)

Great-grandfather's children's museum (Bludov)

Fri 2/2/2018 16:00

(Tak pravil Bůh)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/2/2018 18:00

(Ples GPB)

National House (Frýdek-Místek)

Fri 2/2/2018 18:00

(Jazzhec & Vocal)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Fri 2/2/2018 18:00 - 21:00

(Malované na skle)

Golf Apartments Čeladná (Čeladná)

Fri 2/2/2018 18:00

(Večer francouzských vín)

Hotel Freud (Ostravice)

Fri 2/2/2018 18:00

(Darkland)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/2/2018 18:00

(Václav Neckář a Bacily)

Petr Bezruč Cinema (Frýdek-Místek)

Sat 2/2/2018 - Wed 2/27/2018
Sat 2/2/2018
Sat 2/3/2018 9:00

(Rensar ski cup 2018)

Bílá (Bílá)

Sat 2/3/2018 9:00

(Jo Nesb: Doktor Proktor a prdící prášek)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 2/3/2018 14:00

(Festival Kořeny)

Albín Polášek's Exhibition Hall (Frenštát pod Radhoštěm)

Sat 2/3/2018 15:00
Sat 2/3/2018 15:30

(Únos)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 2/3/2018 17:00

(Imrvére pivní ples)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 2/3/2018 18:00

(Dope dod)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Sat 2/3/2018 18:00

(Sámská krev)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 2/3/2018 19:00

(Bilanský bál)

(Staré Hamry)

Sat 2/3/2018 20:00

(Potvora)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 2/4/2018 14:00

(O veselém království)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 2/5/2018 18:00

(Dokud nás milenky nerozdělí)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Mon 2/5/2018 18:00

(Happy End)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 2/6/2018 15:30

(Zmenšování)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 2/6/2018 18:00

(Cukrář)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/7/2018 9:00

(Sněhulák)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/7/2018 18:00

(Obraz)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 2/8/2018 9:00

(Zahradnictví: Rodinný přítel)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 2/8/2018 17:00

(Norsko - Daleká cesta na sever)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 2/8/2018 17:30

(Povídání v Zeleném baru s Robertem Antonínem)

National House (Frýdek-Místek)

Thu 2/8/2018 18:00

(Vincenz Priessnitz)

Priessnitz (Jeseník)

Fri 2/9/2018 8:30

(Bijásek: Omalovánky)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 2/8/2018 16:00
Fri 2/9/2018 16:00

(Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/9/2018 18:00

(Filmový ples)

Kozlovice

Sat 2/10/2018 14:00

(Esa z pralesa)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 2/4/2018 16:00
Sat 2/10/2018 16:00

(Čertoviny)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 2/10/2018 18:00

(Adrenalin bál)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 2/10/2018 18:00

(I. Taekwondo ples)

National House (Frýdek-Místek)

Sat 2/10/2018 19:00 - Sun 2/11/2018 1:00

(25. školní ples)

Health complex (Velké Losiny)

Sat 2/9/2018
Sun 2/10/2018
Sun 2/11/2018 8:00 - 15:00

(Valentinská pouť: Dílna tradičních technologií)

Sigmund Freud Museum and Memorial Hall in Příbor (Příbor)

Sat 2/10/2018 7:00
Sun 2/11/2018 9:00
Sun 2/11/2018 14:00

(Peklo s ježibabou)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 2/1/2018 18:00
Sun 2/11/2018 18:00

(Prezident Blaník)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 2/12/2018 13:30

(Jumanji: Vítejte v džungli)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 2/12/2018 16:00

(Universum Brdečka)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 2/12/2018 18:00

(Limonádový Joe aneb koňská opera)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 2/13/2018 18:00 - 19:50

(Commedia finita)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/14/2018 9:00

(Kvarteto)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/14/2018 16:00

(Hora mezi námi)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/14/2018 18:00

(Valentýnská Tančírna)

National House (Frýdek-Místek)

Wed 2/14/2018 18:00

(Pěkně blbě)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 2/8/2018 18:00
Fri 2/9/2018 18:00
Fri 2/9/2018 20:00
Sat 2/10/2018 18:00
Sat 2/10/2018 20:00
Sun 2/11/2018 20:00
Wed 2/14/2018 20:30

(Padesát odstínů svobody)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 2/15/2018 17:00
Thu 2/15/2018 18:00

(Hudba a Shakespeare)

Pod Sovou Gallery (Frýdek-Místek)

Thu 2/15/2018 18:00

(Zdeněk Izer a Autokolektiv)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Fri 2/16/2018 9:00

(Dukátová skála)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/16/2018 18:00

(Degustace karibských rumů)

Hotel Freud (Ostravice)

Fri 2/16/2018 18:00
Sat 2/17/2018 16:00

(Ewa Farna 10: Neznámá známa)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 2/17/2018 18:00

(Chile, Argentina)

Priessnitz (Jeseník)

Sat 2/17/2018 18:00

(XII. Reprezentační vševalašský bál)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Sat 2/17/2018 20:00

(Horkýže slíže)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Sun 2/18/2018 14:00

(Jazzové nedělní odpoledne)

Priessnitz (Jeseník)

Sun 2/18/2018 14:00

(Sindibádova dobrodružství)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 2/18/2018 15:00

(Čert Hudrián)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Mon 2/19/2018 18:00

(Tvář vody)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 2/19/2018 - Fri 2/22/2018

(Jarní prázdniny na zámku)

Vsetín - museum and chateau (Vsetín)

Tue 2/6/2018 14:00 - 18:00
Tue 2/20/2018 14:00 - 18:00

(Tvořivé dílny)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Tue 2/20/2018 17:45

(Příběhy obnovy pramenů)

Priessnitz (Jeseník)

Tue 2/20/2018 18:00

(Já, Tonya)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 2/20/2018 18:00

(Recitál Chantal Poullain)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Sun 2/18/2018 18:30
Wed 2/21/2018 9:00

(Vražda v Orient expresu)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/16/2018 13:30
Fri 2/16/2018 18:00
Sun 2/18/2018 16:00
Mon 2/19/2018 15:30
Wed 2/21/2018 15:30

(Black Panther)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/21/2018 18:00

(Ladíme 3)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 2/22/2018 18:00

(Poslechovka v Zeleném baru 3 Černá hudba)

National House (Frýdek-Místek)

Thu 2/22/2018 18:00

(Akta Pentagon: Skrytá válka)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/23/2018 8:30

(Bijásek: O mašince)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/23/2018 21:00

(Michal Pavlíček a Monika Načeva)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Sat 2/24/2018 18:00

(Darebák a závodnice)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 2/24/2018 18:00

(Sportovní ples aneb Dokola bez kola)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 2/24/2018 18:30
Sun 2/25/2018 14:00

(Pojďte pane budeme si hrát aneb potkali se u Kolína!)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 2/22/2018 16:00
Fri 2/23/2018 16:00
Sat 2/24/2018 16:00
Sun 2/25/2018 16:00

(Pračlověk)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 2/12/2018 8:00 - 15:00
Mon 2/26/2018 8:00 - 15:00

(Slezský rynek)

Frýdlant nad Ostravicí

Sun 2/25/2018 18:00
Mon 2/26/2018 16:00

(Věčně tvá nevěrná)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 2/26/2018 18:00

(The Florida Project)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 2/23/2018 18:00
Tue 2/27/2018 16:00

(Hora)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 2/27/2018 18:00

(Hmyz)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/28/2018 9:00

(Milada)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/28/2018 16:00

(Paddington 2)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 2/28/2018 16:00

(Knihy z piaristické knihovny)

Sigmund Freud Museum and Memorial Hall in Příbor (Příbor)

Wed 2/28/2018 18:00

(Insidious: Poslední klíč)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 3/1/2018

(Ples Gymnázia Frýdlant n. O.)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Fri 3/2/2018 16:00 - 19:00
Sun 3/4/2018 15:00

(Karneval)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 3/8/2018 9:00

(Bio senior - Zahradnictví: Dezertér)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 3/8/2018 17:00
Thu 3/8/2018 18:00

(Poutníci)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 3/10/2018 17:00

(Divoký Madagaskar)

(Vyšní Lhoty)

Sat 3/10/2018 18:00

(Mamma Mia!)

Hotel Freud (Ostravice)

Sun 3/11/2018 18:00 - 19:20

(Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 3/15/2018 18:00

(Můžu k tobě?)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 3/15/2018 18:00

(Michal Hrůza a kapela Hrůzy - Sám se sebou)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Fri 3/16/2018 18:00

(Degustace šumivých vín Prosecco)

Hotel Freud (Ostravice)

Sat 3/17/2018 18:00

(Reprezentační ples ZŠ TGM)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 3/17/2018 18:00

(Dan Bárta a Illustratosphere: Mezi vrcholy tour 2018)

Petr Bezruč Cinema (Frýdek-Místek)

Sat 3/16/2018
Sun 3/17/2018
Wed 3/21/2018 17:00
Thu 3/22/2018 9:00

(15. Vítání jara na Ondřejníku)

(Frýdlant nad Ostravicí)

Fri 3/23/2018 18:00

(Michal Hrůza)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Sun 1/21/2018 9:00 - 10:30
Sun 1/28/2018 9:00 - 10:30
Sun 2/4/2018 9:00 - 10:30
Sun 2/11/2018 9:00 - 10:30
Sun 2/18/2018 9:00 - 10:30
Sun 2/25/2018 9:00 - 10:30
Sun 3/4/2018 9:00 - 10:30
Sun 3/11/2018 9:00 - 10:30
Sun 3/18/2018 9:00 - 10:30
Sun 3/25/2018 8:00 - 9:30

(Saunování dětí)

(Frýdek-Místek)

Mon 3/26/2018 16:00

(Magický Tian Shan-Kyrgystan)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Fri 3/30/2018 17:00

(To nejlepší z jihu)

Hotel Freud (Ostravice)

Fri 3/30/2018 17:00

(Bára Poláková)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Sat 3/31/2018 4:00

(Automoto burza)

(Baška)

Mon 4/2/2018 7:00 - 10:00
Sat 4/7/2018 7:30
Sat 4/7/2018 16:00

(Dánskem na kolech)

(Vyšní Lhoty)

Sat 4/7/2018 17:00

(Ceny města Šumperka za rok 2017)

Šumperk Theatre (Šumperk)

Mon 4/9/2018 7:00 - 14:00

(Slezské trhy)

Frýdlant nad Ostravicí

Wed 4/11/2018 14:30
Thu 4/12/2018 8:00

(Bio senior - Zahradnictví: Nápadník)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 4/14/2018 17:00

(Miroslav Donutil: Ptejte se mě, na co chcete)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Wed 4/18/2018 16:00
Sat 4/21/2018 7:00 - 14:00
Sat 4/21/2018 7:00 - 11:00

(Otvírání ondřejnických studánek)

Frýdlant nad Ostravicí

Thu 4/26/2018 17:00

(Čechomor Kooperativa Tour 2018)

Petr Bezruč Cinema (Frýdek-Místek)

Sat 5/5/2018 8:00

(Běh do vrchu)

Moravský Beroun

Sat 5/12/2018 5:30 - 12:00
Sat 5/12/2018 7:00 - 13:00
Wed 5/16/2018 17:00

(Černobylská tragédie)

(Vyšní Lhoty)

Sat 5/26/2018 7:30

(Hec kolo I.)

Moravský Beroun

Thu 5/31/2018 17:00

(Graffovo kvarteto)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 6/10/2018 7:30
Fri 6/21/2018

(45. Noční výplaz na Lysou horu)

Lysá Mountain - peak (Ostravice)

Sun 6/23/2018
Thu 7/4/2018

(Běh pod Slunečnou)

Moravský Beroun

Thu 8/16/2018 5:00 - 15:00

(Toulky Hanou)

Zábřeh

Sat 8/25/2018 8:00
Mon 2/11/2018
Tue 2/12/2018
Wed 2/13/2018
Thu 2/14/2018
Fri 2/15/2018
Sat 2/16/2018
Sun 2/17/2018
Sat 8/24/2018
Sun 8/25/2018
Mon 8/26/2018
Tue 8/27/2018
Wed 8/28/2018
Thu 8/29/2018
Fri 8/30/2018
Sat 9/1/2018 4:00 - 18:00
Sat 9/1/2018 5:00 - 16:00
Sat 9/8/2018 7:00 - 21:00
Sat 11/10/2018 7:30 - Sun 11/11/2018 14:00
Fri 12/6/2018 - Sun 1/27/2018

(Výstava Zima na Rýmařovsku)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Sat 5/18/2019 12:10

(Kdo jsou lidé na Hlučínsku)

Hlučínsko museum (Hlučín)

Sun 9/29/2019 7:30

(Hec kolo II.)

Moravský Beroun


Events

(Renault LH24)

(Ostravice)

Sat 1/27/2018 9:00 - Sun 1/28/2018 9:00

(Monkey Business)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Fri 2/2/2018 18:00

(Sweetsen Fest 2018)

(Frýdek-Místek)

Wed 6/19/2018 - Sat 6/22/2018

(Lucie Bílá)

At the Swimming Hole restaurant (Kozlovice)

Sat 6/23/2018 16:00

(WDSF world dancesport championship latin)

Ostravar Arena (Ostrava)

Sat 10/6/2018 8:00
Sun 10/7/2018 6:30


Tip for a trip

Bernartice nad Odrou - forest mill

Bernartice nad Odrou - forest mill

Water mill with preserved grinding equipment, including a water wheel. Apart from the equipment, the...