start: end:
Tue 9/25/2017 - Sun 12/2/2017

(Ragby: Hra síly, odvahy a bojovnosti)

Ostrava museum (Ostrava)

Thu 11/23/2017 18:00

(Horkýže Slíže + Zakázaný ovoce a Mean Messiah)

Culture House Šumperk (Šumperk)

Sat 12/2/2017 16:00

(Megakoncert Radia Čas)

Ostravar Arena (Ostrava)

Sat 12/8/2017

(Vlak do pivovaru Radegast)

Ostrava střed (Ostrava), Ostrava-Kunčice (Ostrava), Albrechtice u Č.Těš. (Albrechtice), Havířov (Havířov), Český Těšín (Český Těšín), Radegast Brewery (Nošovice), (Havířov)

Fri 12/15/2017 17:00

(Nyklband, Jitka Šuranská Trio)

(Kunčice pod Ondřejníkem)

Wed 6/19/2018 - Sat 6/22/2018

(Sweetsen Fest 2018)

(Frýdek-Místek)

Tue 1/22/2019 18:00
Sun 12/31/2011 - Sun 12/30/2017

(Příroda a dějiny severozápadní Moravy)

Museum in Šumperk (Šumperk)

Fri 6/8/2017 - Thu 11/29/2017
Thu 9/20/2017 - Sun 12/2/2017

(Hrátky se zvířátky)

Museum in Šumperk (Šumperk)

Tue 10/2/2017 - Sun 11/25/2017

(Jaré aj ozimé)

Vsetín - museum and chateau (Vsetín)

Wed 10/31/2017 - Sat 12/29/2017

(9,99 %: Sousedé na fotografiích)

National House (Frýdek-Místek)

Wed 10/31/2017 - Sun 1/13/2018

(Barevný svět)

Vsetín - museum and chateau (Vsetín)

Thu 11/1/2017 - Thu 11/29/2017

(Pohled do jiného a přece stejného světa)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 11/1/2017 - Sun 12/30/2017

(Malby)

Museum in Šumperk (Šumperk)

Thu 11/1/2017 - Wed 1/2/2018
Thu 11/1/2017 - Thu 11/29/2017

(Slované v Horním Pováží)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Thu 11/1/2017 - Sun 2/3/2018

(Vánoční ozdoby)

Museum in Šumperk (Šumperk)

Sat 11/3/2017 - Sun 12/2/2017

(Výstava Zahrada Františka Vaňáka)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Sat 11/3/2017 - Sun 12/2/2017

(Výstava Anežky a Miroslava Kovalových)

Rýmařov City Museum (Rýmařov)

Tue 11/6/2017 - Sun 1/13/2018

(Mnoho tváří geologie, česká geologická služba v zahraničí)

Jeseník Region Local History Museum - museum and water fort (Jeseník)

Tue 11/6/2017 - Sun 1/20/2018

(Duhové obrázky Ireny Šafránkové)

Museum in Šumperk (Šumperk)

Wed 11/7/2017 - Fri 1/4/2018

(Dřevěné myšlenky)

At Arnošt's Music Pub (Frýdek-Místek)

Sun 11/11/2017 - Sun 11/25/2017
Mon 11/19/2017 - Fri 11/23/2017
Tue 11/20/2017 - Thu 1/10/2018

(Tégeemka tvoří, žije)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Wed 11/22/2017 9:00 - 11:00
Wed 11/22/2017 15:00 - 17:00

(Lesnicky významné mechorosty)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Wed 11/22/2017 16:00

(Okhwans Mission Impossible)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 11/22/2017 17:00

(Antoinetta - královna Francie)

Werk Arena (Třinec)

Wed 11/22/2017 17:00

(Inteligentní lidé)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Wed 11/22/2017 17:45

(Géniové živé vody)

Priessnitz (Jeseník)

Wed 11/22/2017 18:00

(Diáky: Na studiích v KLDR mezi dvěma Kimy)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Thu 11/22/2017 - Sun 1/27/2018
Thu 11/23/2017 15:00
Thu 11/23/2017 16:00

(Vernisáž výstavy: Zzzzima)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Thu 11/23/2017 17:30

(Povídání v Zeleném baru s Luborem Kysučanem)

National House (Frýdek-Místek)

Thu 11/23/2017 18:00

(Zdeněk Izer a Autokolektiv)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 11/23/2017 18:00

(James Harries /UK/)

Vsetín Cultural House (Vsetín)

Fri 11/23/2017 - Sun 2/17/2018

(Výstava: Zzzzima)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Fri 11/23/2017 - Sun 2/24/2018

(Za zimních večerů v chalupách)

Museum Zábřeh (Zábřeh)

Fri 11/23/2017 - Sun 11/25/2017

(Zvěřinové hody)

(Chvalčov)

Fri 11/24/2017 8:30

(Až po uši v mechu)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 11/24/2017 11:00
Fri 11/24/2017 16:00

(Emoji ve filmu)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Fri 11/24/2017 16:00 - 20:00

(Čaj o páté - taneční večer pro seniory)

Catholic folk house (Frýdek-Místek)

Fri 11/24/2017 16:00 - 19:00
Fri 11/24/2017 17:00

(Stužkovací ples VOŠ a SPŠ)

Culture House Šumperk (Šumperk)

Fri 11/24/2017 17:00

(Benefiční koncert - Irena Budweiserová)

Evangelical church (Frýdek-Místek)

Fri 11/24/2017 18:00

(Než začnete péct cukroví ...)

Hotel Freud (Ostravice)

Fri 11/24/2017 18:00

(Skotsko)

Priessnitz (Jeseník)

Fri 11/24/2017 18:00

(Čeladenský hospodský kvíz)

At the Crossroads restaurant (Čeladná)

Fri 11/24/2017 19:00

(Táta je doma 2)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Fri 11/24/2017 20:00

(Opíčí slam poetry)

Three Monkeys Bar (Vsetín)

Fri 11/24/2017 20:00

(Rammstein revival)

Bunker Club (Vsetín)

Sat 11/25/2017 13:00

(Osm kusů brokátu)

(Chvalčov)

Sat 11/25/2017 14:00

(Earth: Den na zázračné planetě)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 11/25/2017 14:00

(Jak čarodějnice Popleta čarovala pohádku)

Four-leaf clover Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 11/25/2017 16:30

(Liga spravedlnosti)

Multifunctional leisure time centre (Zlaté Hory)

Sat 11/25/2017 16:30 - 19:00

(Výroční koncert LSPS Baška)

Cultural house (Baška)

Sat 11/25/2017 17:00

(Dámská šatna)

Four-leaf clover Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 11/25/2017 18:00

(Bitva o Frýdlant)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 11/25/2017 18:00

(UDG, O5 a Radeček, Pokáč)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Fri 11/24/2017 18:00
Sat 11/25/2017 18:00

(Vražda v Orient expresu)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 11/25/2017 18:00

(Boxerský galavečer)

Golf Apartments Čeladná (Čeladná)

Sat 11/25/2017 18:00

(Perfect days)

Hotel Freud (Ostravice)

Sat 11/25/2017 19:00 - 1:00

(Tenisový ples)

Hanušovice House of Culture - Mír Cinema (Hanušovice)

Sat 11/25/2017 19:00

(Buty v Opicích)

Three Monkeys Bar (Vsetín)

Sun 11/25/2017

(Ani za milion)

Petr Bezruč Theatre (Jeseník)

Sat 11/25/2017 8:00 - 17:00
Sun 11/26/2017 8:00 - 17:00

(Vánoční výstava zahrádkářů)

Frýdlant nad Ostravicí

Sun 11/26/2017 9:00

(Když jde kůzle otevřít)

Culture House Šumperk (Šumperk)

Sun 11/26/2017 14:00

(Čert Hudrián)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Sun 11/26/2017 14:45

(Bolšoj balet: Zkrocení zlé ženy)

Oko Cinema Šumperk (Šumperk)

Sun 11/26/2017 16:00 - 19:00

(Poslední doutník)

Health complex (Velké Losiny)

Sun 11/26/2017 18:00

(Táta je doma 2)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Mon 11/27/2017 17:00

(Putování Aljaškou za medvědy grizzly)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Mon 11/27/2017 18:00

(Profil Christophera Nolana: Dunkerk)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 11/28/2017 8:00
Thu 11/23/2017 9:00
Tue 11/28/2017 9:00

(Klapzubova jedenáctka)

Šumperk Theatre (Šumperk)

Tue 11/28/2017 14:00 - 18:00

(Tvořivé dílny)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Tue 11/28/2017 15:00 - 17:00

(Valašské vánoce)

Tourist information centre Vsetín (Vsetín)

Mon 11/27/2017 16:00
Tue 11/28/2017 16:00

(Hráči se smrtí)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Tue 11/28/2017 17:45

(Příběhy obnovy pramenů)

Priessnitz (Jeseník)

Tue 11/28/2017 18:00

Počátek

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 11/29/2017 9:00

(Červená)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 11/29/2017 18:00 - 20:00

(Dokonalá svatba)

Šumperk Theatre (Šumperk)

Wed 11/22/2017 7:00 - 16:00
Thu 11/23/2017 7:00 - 16:00
Fri 11/24/2017 7:00 - 16:00
Sat 11/25/2017 7:00 - 16:00
Tue 11/28/2017 7:00 - 16:00
Wed 11/29/2017 7:00 - 16:00
Thu 11/30/2017 7:00 - 16:00

(Výstava Antonína Kroči v rodném domě Leoše Janáčka)

Parental home of Leoš Janáček - memorial hall and gallery (Hukvaldy)

Thu 11/30/2017 11:00 - 17:00

(Charitativní bazárek)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 11/30/2017 15:15
Thu 11/30/2017 15:30

(Než vypukne vánoční hodování)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Thu 11/30/2017 16:00

(Jan Šibík)

(Vsetín)

Thu 11/30/2017 17:00

(Island - země gejzírů, sopek, vodopádu a ledovců)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Fri 12/1/2017 14:00

(Rozsvěcování vánočního stromu)

náměstí Svobody (Frýdek-Místek)

Fri 12/1/2017 14:00
Fri 12/1/2017 20:00

(Travesti show + Dj Grandfather)

Bunker Club (Vsetín)

Fri 12/1/2017 20:00

(Visací zámek a Záviš)

Stoun Music Club (Frýdek-Místek)

Sat 12/2/2017 6:30

(Zimní tuláček)

Brušperk

Sat 12/2/2017 8:00 - 15:00

(Workshop - smaltování)

(Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 12/2/2017 14:00

(Perníková chaloupka)

Four-leaf clover Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 12/2/2017 14:00

(Já, Jůtuber)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 12/2/2017 15:00

(Adventní koncert v kostele Sv. Jakuba)

Church of St. Jacob (Frýdek-Místek)

Sat 12/2/2017 16:00
Sat 12/2/2017 17:00

(Vánoční koncert Radky Fišarové)

Hotel Freud (Ostravice)

Sat 12/2/2017 17:00
Sat 12/2/2017 19:00

(Skotský střik)

Music club Lapač (Vsetín)

Sat 12/2/2017 19:00

(Mikulášská Helax dance párty live)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 12/2/2017 20:00

(Kapela Traverz rock)

Bunker Club (Vsetín)

Sun 12/2/2017

(Ondřejská pouť na hradě Hukvaldy)

Hukvaldy - castle ruins (Hukvaldy)

Sun 12/2/2017

(Rozsvícení vánočního stromu)

Masarykovo nám. (Jeseník)

Sun 12/3/2017 8:00 - 14:00

(Vánoční jarmark)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Sun 12/3/2017 14:00 - 17:00

(Adventní odpoledne)

Rapotín Communication and Coordination Centre (Rapotín)

Sun 12/3/2017 14:00

(Mikulášská nadílka ve Zvonilce)

(Frýdlant nad Ostravicí)

Sun 12/3/2017 14:00 - 19:00

(Mikulášská show v Pohodě)

(Frýdek-Místek)

Sun 12/3/2017 14:30 - 17:00

(Setkání s Mikulášem)

Hanušovice House of Culture - Mír Cinema (Hanušovice)

Sun 12/3/2017 15:00

(Mikulášská nadílka)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sun 12/3/2017 16:00

(Jesenické žestě)

Evangelical church (Jeseník)

Mon 12/4/2017 17:00

(Snow film fest)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Mon 12/4/2017 18:00

(Václav Hudeček a Martin Hroch)

National House (Frýdek-Místek)

Tue 12/5/2017 16:00 - 18:00

(Rozsvícení vánočního stromu)

nám. Svobody (Mohelnice)

Tue 12/5/2017 16:00

(Mikulášská nadílka)

Masarykovo nám. (Jeseník)

Tue 12/5/2017 18:00

(Cravate club)

Vlast New Theatre (Frýdek-Místek)

Wed 12/6/2017 16:00

(Čertovská show)

Masarykovo nám. (Jeseník)

Wed 12/6/2017 18:00

(Adventní koncert: Chantal Poullain)

Evangelical church (Frýdek-Místek)

Thu 12/7/2017 15:30

(Zmizelý duch frýdeckých a místeckých restaurací a hospod)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Thu 12/7/2017 16:00 - 19:00

(Mikulášování)

Health complex (Velké Losiny)

Thu 12/7/2017 17:00

(Frýdlantské hovory s autory knihy Pohledy do minulosti)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Fri 12/8/2017 9:00 - 17:00
Fri 12/8/2017 16:00
Sat 12/8/2017

(Vánoční koncert Add Gospel)

House of Culture (Chvalčov)

Sat 12/9/2017 8:00
Sat 12/9/2017 17:00
Sat 12/9/2017 19:00
Sun 12/10/2017 16:00

(Adventní hudební zamyšlení)

Evangelical church (Jeseník)

Sun 12/10/2017 16:00

(Javory - Petr a Hana Ulrychovi)

Cultural house (Baška)

Mon 12/11/2017 18:00 - 21:00

(Zamilovaný sukničkář)

Cultural house (Baška)

Mon 12/11/2017 18:00

(Píseň beze slov)

Elementary art school (Frýdek-Místek)

Tue 12/12/2017 15:00

(Zažij příběh Vánoc)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Tue 12/12/2017 17:00 - 19:00
Tue 12/12/2017 18:00

(Adventní koncert: La Gioia)

Church of St. John of Nepomuk (Čeladná)

Wed 12/13/2017 15:00 - 17:00

(Zažij příběh Vánoc)

Zámecké nám. (Frýdek-Místek)

Wed 12/13/2017 17:00
Wed 12/13/2017 18:00

(Hradišťan a Jiří Pavlica)

Culture House Šumperk (Šumperk)

Thu 12/13/2017

(Aneta Langerová - Na Radosti 2017)

Petr Bezruč Theatre (Jeseník)

Fri 12/15/2017 18:00

(Adventní koncert)

St. John the Baptist Church (Frýdek-Místek)

Sat 12/16/2017 14:00

(Živý betlém)

Chvalčov

Sat 12/16/2017 14:00

(Sponge blob)

Four-leaf clover Theatre (Frýdek-Místek)

Sat 12/16/2017 15:00

(Vánoční koncert)

Culture House Šumperk (Šumperk)

Sat 12/16/2017 17:00

(Vánoční koncert FHS)

Cultural centre (Frýdlant nad Ostravicí)

Sat 12/16/2017 18:00
Thu 12/13/2017
Fri 12/14/2017
Sat 12/15/2017
Sun 12/16/2017

(Souznění - 19. ročník)

Frenštát pod Radhoštěm, Ostrava, Kozlovice, Frýdek-Místek, Kunčice pod Ondřejníkem

Sun 12/17/2017 8:00

(Jesenická zlatá neděle)

Masarykovo nám. (Jeseník)

Sun 12/17/2017 16:00

(Česká mše vánoční)

Evangelical church (Jeseník)

Sun 12/17/2017 16:00

(Vánoce s Rozmarýnkou)

House of Culture (Bílovec)

Mon 12/18/2017 8:00 - 15:00

(Slezský rynek)

Frýdlant nad Ostravicí

Mon 12/18/2017 16:00 - 16:30
Tue 12/19/2017 17:00
Tue 12/19/2017 18:00

(Chor Uralských Kozáků)

National House (Frýdek-Místek)

Wed 12/20/2017 16:30 - 19:30
Wed 12/20/2017 17:00
Thu 12/21/2017 15:30

(Předvánoční černá hodinka)

Frýdek - museum and chateau (Frýdek-Místek)

Thu 12/21/2017 17:00

(Vánoce s Kotkovou muzikou)

Janáček's Hall (Frýdlant nad Ostravicí)

Thu 12/21/2017 18:00 - 20:00

(Swingové Vánoce 2017 - Dasha, Jan Smigmator)

Rapotín Communication and Coordination Centre (Rapotín)

Fri 11/30/2017
Sat 12/1/2017
Sun 12/2/2017
Mon 12/3/2017
Tue 12/4/2017
Wed 12/5/2017
Thu 12/6/2017
Fri 12/7/2017
Sat 12/8/2017
Sun 12/9/2017
Mon 12/10/2017
Tue 12/11/2017
Wed 12/12/2017
Thu 12/13/2017
Fri 12/14/2017
Sat 12/15/2017
Sun 12/16/2017
Mon 12/17/2017
Tue 12/18/2017
Wed 12/19/2017
Thu 12/20/2017
Fri 12/21/2017
Sat 12/22/2017

(Advent ve městě)

náměstí Svobody (Frýdek-Místek)

Tue 12/26/2017 7:30 - 12:00
Sun 12/31/2017 7:30 - 11:00
Sun 12/31/2017 9:00 - 14:00
Sat 1/6/2018 18:00

(Dance ples)

National House (Frýdek-Místek)

Mon 1/22/2018 16:00
Wed 1/24/2018 18:00

(Caveman)

Mír (Opava)

Sun 11/26/2017 9:00 - 10:30
Sun 12/3/2017 9:00 - 10:30
Sun 12/10/2017 9:00 - 10:30
Sun 12/17/2017 9:00 - 10:30
Sun 12/24/2017 9:00 - 10:30
Sun 12/31/2017 9:00 - 10:30
Sun 1/7/2018 9:00 - 10:30
Sun 1/14/2018 9:00 - 10:30
Sun 1/21/2018 9:00 - 10:30
Sun 1/28/2018 9:00 - 10:30
Sun 2/4/2018 9:00 - 10:30
Sun 2/11/2018 9:00 - 10:30
Sun 2/18/2018 9:00 - 10:30
Sun 2/25/2018 9:00 - 10:30
Sun 3/4/2018 9:00 - 10:30
Sun 3/11/2018 9:00 - 10:30
Sun 3/18/2018 9:00 - 10:30
Sun 3/25/2018 8:00 - 9:30

(Saunování dětí)

(Frýdek-Místek)

Sat 4/7/2018 17:00

(Ceny města Šumperka za rok 2017)

Šumperk Theatre (Šumperk)

Sat 5/5/2018 8:00

(Běh do vrchu)

Moravský Beroun

Sat 5/26/2018 7:30

(Hec kolo I.)

Moravský Beroun

Sun 6/23/2018
Thu 7/4/2018

(Běh pod Slunečnou)

Moravský Beroun

Thu 8/16/2018 5:00 - 15:00

(Toulky Hanou)

Zábřeh

Mon 2/11/2018
Tue 2/12/2018
Wed 2/13/2018
Thu 2/14/2018
Fri 2/15/2018
Sat 2/16/2018
Sun 2/17/2018
Sat 8/24/2018
Sun 8/25/2018
Mon 8/26/2018
Tue 8/27/2018
Wed 8/28/2018
Thu 8/29/2018
Fri 8/30/2018
Sat 9/1/2018 4:00 - 18:00
Sat 9/1/2018 5:00 - 16:00
Sat 9/8/2018 7:00 - 21:00
Sat 11/10/2018 7:30 - Sun 11/11/2018 14:00
Sat 5/18/2019 12:10

(Kdo jsou lidé na Hlučínsku)

Hlučínsko museum (Hlučín)

Sun 9/29/2019 7:30

(Hec kolo II.)

Moravský Beroun


Events

(Ragby: Hra síly, odvahy a bojovnosti)

Ostrava museum (Ostrava)

Tue 9/25/2017 - Sun 12/2/2017

(Horkýže Slíže + Zakázaný ovoce a Mean Messiah)

Culture House Šumperk (Šumperk)

Thu 11/23/2017 18:00

(Megakoncert Radia Čas)

Ostravar Arena (Ostrava)

Sat 12/2/2017 16:00

(Vlak do pivovaru Radegast)

Ostrava střed (Ostrava), Ostrava-Kunčice (Ostrava), Albrechtice u Č.Těš. (Albrechtice), Havířov (Havířov), Český Těšín (Český Těšín), Radegast Brewery (Nošovice), (Havířov)

Sat 12/8/2017

(Nyklband, Jitka Šuranská Trio)

(Kunčice pod Ondřejníkem)

Fri 12/15/2017 17:00


Tip for a trip

Church of the Assumption of the Virgin Mary

Church of the Assumption of the Virgin Mary

Neo-Gothic parish church built in 1910-1914. It was designed by Vaclav Matusch of Vejprt. There is a...